PLS30

PLS30 KELEBEK MÜHÜR

Kullanım kolaylığı ile yüksek güvenliğe önem veren kullanıcılar için tasarlanmıştır. 1mm. çapına kadar tel kalınlığı ve daha geniş sarım haznesiyle, istenilen uzunlukta mühür teli ile kullanılır. Güçlendirilmiş yeni gövdesi ve özel tasarımıyla, 1 mm. çapına kadar tel kalınlığı ve daha geniş sarım haznesiyle yeni ve özel tasarım olan PLS30, Ultrasonik kaynak ile birleştirilmiş Polycarbonate ana gövde, bu gövde içerisinde yer alan sarıcı çark ve mühür gövdesine sabitlenmiş çelik telden oluşur.

 • GÖVDE
  ISI
  +90°C / -40°C
  BASINÇ
  500kg.
 • TEL
  ÇAP
  1MM
  MUKAVEMET
  100kg.
 • PLS30 FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

  Gövdeyi oluşturan plastik parçaların tamamı Polycarbonate malzemeden, sarıcı çark ise, müşteri talebi doğrultusunda Polycarbonate ya da Pom Co-polymer malzemeden üretilir. Polycarbonate ; ısı, darbe, kopma ve yanma, fiziksel ve mekanik dayanma açısından üst sınıf bir mühendislik polimeridir. +90°C / -40°C aralığında fiziksel ve mekanik özelliklerini korumasının yanı sıra parça tasarımı ile yanmazlık özelliği de sağlanmıştır. +90°c / -40°c aralığında fiziksel / mekanik özelliklerini korumasının yanı sıra parça tasarımı ile yanmazlık özelliği de sağlanmıştır. Kulanıcı talebi üzerine çevresel koşullar ve güvenlik amaçlı olarak mühür teli üzerine yalıtkan izole kaplama yapılabilir.

 • Polysec PLS30 Kelebek Mühür
 • Polysec PLS30 Kelebek Mühür
 • RFID RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.
 • HOLOGRAM Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırt edici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.
 • LATENTOGRAM Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.
 • BARKOD Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.
 • LAZER MARKALAMA Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.
 • İÇ NUMARLANDIRMA Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.
 • RENKLENDİRME Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.
 • RFID

  • RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.

  HOLOGRAM

  • Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırdedici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.

  LATENTOGRAM

  • Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.

  BARKOD

  • Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.

  LAZER MARKALAMA

  • Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.

  İÇ NUMARLANDIRMA

  • Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.

  RENKLENDİRME

  • Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.

  DANIŞMANLIK VE DESTEK

  Plastik, Plastik Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon konularında projelendirme, modelleme, maliyet/zaman yönetimi ve teknik bilgi ekseninde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizleri maksimum fayda, maksimum performans ve minimum maliyet hesabına yönelik çözümlerimiz ile yönlendiriyoruz.


  İNCELE