Plastik Enjeksiyon

( ülkedeki en genç ve yeni nesil makina parkurumuzla )

Sektörde yer alan işlerin bir devamı olmaktansa özel projeleri benimseyen, edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarla paylaşarak dünya pazarında rekabet eden bir marka olmak amacındayız.

Soğutma ve Artıma Grubu Modülleri

Faaliyete başladığımız ilk yıllardan bu yana, daima müşteri odaklı yeni teknoloji çözümler sunuyor ve hayata geçiriyoruz. Bu bağlamda; paket ve inşai tip soğutma kuleleri ve su artıma tesisleri için kalıp ve plastik modüllerini üretiyoruz.

Bigudi Dolgu, Rashing Halka modüleri ile özellikle soğutma grubu ekipmanlarının imalatında Türkiye'nin ilk ve en büyük üreticisi konumundayız.

Otomotiv, beyaz eşya, teknoloji, lojistik gibi sanayi ve endüstri gibi plastiğin var olduğu tüm sektörler için üretimde bulunduk ve geliştirdik.

DANIŞMANLIK VE DESTEK

Plastik, Plastik Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon konularında projelendirme, modelleme, maliyet/zaman yönetimi ve teknik bilgi ekseninde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizleri maksimum fayda, maksimum performans ve minimum maliyet hesabına yönelik çözümlerimiz ile yönlendiriyoruz.


İNCELE