Polysec®

Plastik Kalıplama, Plastik Enjksiyon Baskı ve Çelik Telli Plastik Güvenlik Mühürleri konusunda uzmanlaşan kurumsal yapımız ve gençliğimiz, yenilikçiliğimiz, teknolojiye, üretime ve sonuca yaklaşımımız ile özelleştik. Kısa vadeli planlamamız çerçevesinde; öncelikli olarak kullanımda olan güvenlik mühürlerini yeniden yorumladık ve global üreticilerin daha önce denemediği, emsalsiz çalışma prensiplerine dayalı, kimlikli, bilgi depolayabilen, izlenebilir ve manüplasyonlara tamamen kapalı Güvenlik Mühürleri tasarlayıp farklılaştık ve tercih edilen marka" konumuna ulaştık.

Kurulduğumuz günden beri devam eden üniversiteler ile yaptığımız işbirliği, Ar-Ge ve İnovasyon modelimizi oluşturdu. Projeye göre belirlediğimiz üretim proseslerimiz ile müşteri taleplerini doğru yorumlayarak kusursuz ürüne varmayı hedeflerken sahayı ve müşterilerimizi de yol göstericilerimiz ve partnerlerimiz olarak belirledik.

polysec

Mevcut üretimlerinizi karşılmanın yanı sıra, yeni ürün için programladığımız üretim prosesimiz 4 ana başlıktan oluşuyor.

DANIŞMANLIK VE DESTEK

Plastik, Plastik Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon konularında projelendirme, modelleme, maliyet/zaman yönetimi ve teknik bilgi ekseninde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizleri maksimum fayda, maksimum performans ve minimum maliyet hesabına yönelik çözümlerimiz ile yönlendiriyoruz.