PLS70 YÜKSEK SEVİYELİ GÜVENLİK MÜHÜRÜ

Tel boyu ayarlanabilir çelik halatlı mühür. Çoklu halat yapısı ile zor kullanım saha şartlarına uygundur. Lojistik ve yüksek koruma istenen depo, oda, kasa, sandık vb. materyallerin mühürlenmesi işlemlerinde tercih edilen çoklu halat sarımlı güvenlik mührüdür.

Mühür gövdesi ( markalama kolaylığı ve okunabilirliği arttırmak amacıyla ) genellikle beyaz renkte üretilmektedir. Mühürleme yapıldıktan sonra ancak kesici bir aparatla kopartılır. Plastik gövde üzerine seri numarası ve/veya barkod karekod gibi işaretlemeler lazer ile yazılmaktadır.

 • GÖVDE
  ISI
  +90°C / -40°C
  BASINÇ
  500kg.
 • TEL
  ÇAP
  1.20MM
  MUKAVEMET
  100kg.
 • PLS70 FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

  +90°C / -40°C aralığında fiziksel ve mekanik özelliklerini korumasının yanı sıra parça tasarımı ile yanmazlık özelliği de sağlanmıştır. 500kg. dikey yük altında deforme olmaz. Ağır yüklere ve fiziksel şartlara dayanıklı olması için 1.20mm. Çelik sarım teli kullanılmıştır. Özel sarımlı tel ile 100kg. çekme özelliğine sahiptir. Güvenlik teli, çark üzerine sarım boyu maks. 300mm. olacak şekilde istenilen uzunlukta üretilebilir. Bu özellik, mühürün kullanım alanında çok önemli bir faktör oluşturmaktadır. İstenilen büyüklükteki materyallere uygulanabilir.

 • RFID RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.
 • HOLOGRAM Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırt edici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.
 • LATENTOGRAM Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.
 • BARKOD Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.
 • LAZER MARKALAMA Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.
 • İÇ NUMARLANDIRMA Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.
 • RENKLENDİRME Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.
 • RFID

  • RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.

  HOLOGRAM

  • Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırdedici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.

  LATENTOGRAM

  • Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.

  BARKOD

  • Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.

  LAZER MARKALAMA

  • Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.

  İÇ NUMARLANDIRMA

  • Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.

  RENKLENDİRME

  • Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.

  DANIŞMANLIK VE DESTEK

  Plastik, Plastik Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon konularında projelendirme, modelleme, maliyet/zaman yönetimi ve teknik bilgi ekseninde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizleri maksimum fayda, maksimum performans ve minimum maliyet hesabına yönelik çözümlerimiz ile yönlendiriyoruz.


  İNCELE