PLS80 PLASTİK ŞERİTLİ GÜVENLİK MÜHÜRÜ

Klasik plastik şerit mühürlerden farklı olarak üretilen, içerisinde 4 adet çelik yay bulunan çok amaçlı ve pratik bir güvenlik mühürüdür. Şeritler 3 farklı uzunlukta (24cm, 30cm, 38cm) olup, mühür gövdesine uygulanır. Ultrasonik kaynak ile birleştirilmiş Polycarbonate ya da Acrylonitrile Butadiene Styrene Gövde, bu gövde içerisinde yer alan kontra çelik yaylar, stoperi gövde içinde kalan "Pa6 Gf- Rubber Compaund" şeritten oluşur.

PLS80 FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

+90°C / -40°C aralığında fiziksel ve mekanik özelliklerini korumasının yanı sıra parça tasarımı ile yanmazlık özelliği de sağlanmıştır. 500kg. dikey yük altında deforme olmaz. Ağır yüklere ve fiziksel şartlara dayanıklı olması için 1.20mm. Çelik sarım teli kullanılmıştır. Özel sarımlı tel ile 100kg. çekme özelliğine sahiptir. Güvenlik teli, çark üzerine sarım boyu maks. 300mm. olacak şekilde istenilen uzunlukta üretilebilir. Bu özellik, mühürün kullanım alanında çok önemli bir faktör oluşturmaktadır. İstenilen büyüklükteki materyallere uygulanabilir.

 • Polysec PLS80 Plastik Şeritli Güvenlik Mühürü
 • Polysec PLS80 Plastik Şeritli Güvenlik Mühürü
 • RFID RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.
 • HOLOGRAM Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırt edici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.
 • LATENTOGRAM Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.
 • BARKOD Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.
 • LAZER MARKALAMA Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.
 • İÇ NUMARLANDIRMA Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.
 • RENKLENDİRME Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.
 • RFID

  • RFID chip, mühürlenen materyale ait nitelik ve nicelik bilgilerini temas olmadan, el terminali ile uzaktan okuma ve kontrol edebilirlik teknolojisidir. Mühür içine yerleştirilir. Bilgi Kapasitesi gözetmeksizin veri barındırma özelliğiyle oldukça tercih edilen bir modeldir.

  HOLOGRAM

  • Taklidi zor, uygulama tekrarı olmayan, üzerine kurumsal meta ve takip no gibi ayırdedici baskı uygulamalı, ileri teknoloji ürünü güvenlik etiketidir.

  LATENTOGRAM

  • Hologram etiketin sağlamış olduğu güvenlik özelliklerine ek olarak, özel kimlik tanımlayıcı kartı ile, üzerinde yalnızca yetkili kişilerin okuyabileceği numara, logo v.b ayrıştırıcı işaretler ve semboller taşıyan güvenlik etiketidir.

  BARKOD

  • Verinin hızlı ve doğru girilmesini sağlayan bir yöntem olduğundan dolayı "işyoğun işlemlerin" bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşılmasının ihtiyaç olduğu yerlerde kullanılabilir. Örneğin barkodlu bir sistem kullanarak depo sayımları çok kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.

  LAZER MARKALAMA

  • Doğrudan ürün üzerine uygulanan lazer markalama teknolojisi ile istenilen sayısal ya da grafiksel işaretleme yapılabilir. *seri numara, kurumsal logo, özel işaret vb.

  İÇ NUMARLANDIRMA

  • Numaranın bir plakete yazılarak ürün içine yerleştirilmesi ile ekstra güvenlik sağlar.

  RENKLENDİRME

  • Özel pigmentlerle renklendirilir. Opak, Floresan ve / veya Transparan renklerde üretilebilir. Bu uygulama güvenlik altına alınan materyalin nitelik ve niceliğine göre çeşitlendirilerek ürün bilgisi verilir.(*) * Aynı boyutta fakat içerisinde farklı nitelik ya da nicelikte ürün bulunan iki sandığa, farklı renklerde mühür uygulaması yapılarak bilgi etiketi işlevi de yerine getirilir.

  DANIŞMANLIK VE DESTEK

  Plastik, Plastik Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon konularında projelendirme, modelleme, maliyet/zaman yönetimi ve teknik bilgi ekseninde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizleri maksimum fayda, maksimum performans ve minimum maliyet hesabına yönelik çözümlerimiz ile yönlendiriyoruz.


  İNCELE